Lajmërim    Lajmërohen studentët e Fakultetit të Edukimit se është bërë pastrimi i listave të paraqitjes së provimeve tek kandidatët të cilët kanë paraqitur provime pa e likuiduar vitin paraprak.

    Nëse zyratrët e IT ose profesorët identifikojnë studentë të cilët e kanë shfrytëzuar përsëri  këtë mundësi, ata do të dërgohen në komision diciplinor dhe do të dënohen prej 1 deri në 2 vite pamundësi të hyrjes në provime.

    Fakulteti i Edukimit

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2627282930 12
3 456789
101112 13141516
17 18 192021 2223
24252627282930
31123456