NJOFTIM    Paraqitja e provimeve për Afatin e provimeve në qershor, në nivelin Bachelor dhe Master, bëhet prej 26/05/2017 deri më 31/05/2017.
    Provimet fillojnë me datën 10 qershor. Mbrojtja e diplomës për studentët të cilët kanë përfunduar provimet në afatin e Prillit bëhet me datë 12/06/2017, sipas orarit të publikuar.

    Fakulteti i Edukimit

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
29 30311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789