NJOFTIM    Paraqitja e provimeve për Afatin e provimeve në qershor, në nivelin Bachelor dhe Master, bëhet prej 26/05/2017 deri më 31/05/2017.
    Provimet fillojnë me datën 10 qershor. Mbrojtja e diplomës për studentët të cilët kanë përfunduar provimet në afatin e Prillit bëhet me datë 12/06/2017, sipas orarit të publikuar.

    Fakulteti i Edukimit

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910