NJOFTIM    NJOFTIM

    Njoftohen studentët e programit parashkollor dhe fillor se janë shqyrtuar të gjitha kërkesat për kalim në programet e reja. Ftohen të gjithë parashtruesit e kërkesave që të tërheqin dokumentin e njohjes së notave dhe të bëjnë kërkesën elektronike për transferin e notave përmes SEMS-it.

    Tërheqja e dokumenteve fillon të hënën me datë 26/02/2018 në shërbimin studentor.

    Dekanati i Fakultetit të Edukimit

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
30123456
789 10 111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910