NJOFTIM    NJOFTIM

    Njoftohen studentët e programit parashkollor dhe fillor se janë shqyrtuar të gjitha kërkesat për kalim në programet e reja. Ftohen të gjithë parashtruesit e kërkesave që të tërheqin dokumentin e njohjes së notave dhe të bëjnë kërkesën elektronike për transferin e notave përmes SEMS-it.

    Tërheqja e dokumenteve fillon të hënën me datë 26/02/2018 në shërbimin studentor.

    Dekanati i Fakultetit të Edukimit

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
262728 12 34
567891011
12 131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678