NJOFTIM

    NJOFTIM

    Konferenca e III-të Ndërkombëtare për Udhëheqjen dhe Menaxhimin në Shkollë dhe Biznes/ 5 prill 2018, Fakulteti i Edukimit, UP
    Conference on Leadership and Management in Schools and Business | 5 April 2018, Faculty of Education, UP

    Për më shumë informata kliko këtu

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627282930311
23 45678
9101112131415
1617 1819 202122
23242526272829
30123456