NJOFTIM PËR STUDIME TË DOKTORATURËS    NJOFTIM PËR STUDIME TË DOKTORATURËS

    Fakulteti i Edukimit,  edhe këtë vit do të shpallë konkurs për pranimin e studentëve në programin e Doktoraturës. Programi Doktoraturë në Edukim, implementohet në bashkëpunim me Universitetin e Lublanës dhe Universitetin e Tiranës!

    Inkurajojmë të gjithë të interesuarit, të cilët dëshirojnë të vazhdojnë studimet në nivelin e doktoraturës në fushën e edukimit, të përgatisin dosjet  e tyre profesionale ku mund të përfshijnë (publikime shkencore, monografi, pjesëmarrje në konferenca, projekte hulumtuese, vlerësime të programeve,  etj).

     Detajet rreth kërkesave dhe kritereve specifike do të shpallen në konkurs.

    Ju urojmë sukese!

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
2345678
91011 12 13 1415
16 171819202122
23242526272829
303112345