Njoftim    Njoftohen studentët e programeve Fillor dhe Parashkollor të studimeve themelore Bachelor të cilët kanë berë kerkesën për vazhdim studimesh dhe nderrim plan programi që të lajmërohen në shërbim të studentëve që nga data 04/07/2017.
     
                                                                                                                                     Shërbimi i studentëve

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2627282930 12
3 456789
101112 13141516
17 18 192021 2223
24252627282930
31123456