Njoftim    Njoftohen studentët e programeve Fillor dhe Parashkollor të studimeve themelore Bachelor të cilët kanë berë kerkesën për vazhdim studimesh dhe nderrim plan programi që të lajmërohen në shërbim të studentëve që nga data 04/07/2017.
     
                                                                                                                                     Shërbimi i studentëve

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
2829 3031123
45678910
11121314151617
181920 21222324
2526272829301
2345678