Njoftim    Njoftim
     
    Njoftohen studentët e Fakultetit të Edukimit se paraqitja e provimeve për afatin e Janarit, bëhet prej datës 11/01/2018 deri më 18/01/2018. Provimet organizohen prej datës 20/01/2018 deri më 14/02/2018. Ju ftojmë gjithashtu që të bëni edhe vlerësimin e lëndëve dhe mësimdhënësve në linkun i cili praqitet në SEMS. 
    Lajmërimet e tjera në rrjete sociale, nuk janë zyrtare. Faqja e vetme zyrtare në rrjetin social facebook është:    https://www.facebook.com/UPedukimi/ 
    Suksese në provime!

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25 2627 28293031
123 4567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
2930311234