Njoftim/ Afati i Prillit    Të nderuar studentë,
    Ju informojmë se hapja e SEMS-it për paraqitjen e provimeve bëhet prej datës 05/04/2018 deri më 13/04/2018. Sipas Vendimit të Senatit të UP, nr. 3/ 145, studentët mund të paraqesin vetëm një provim dhe provimet organizohen gjatë dy fundjavëve të fundit të muajit prill. 
     
    Dekanati

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
2627282930311
23 45678
9101112131415
1617 1819 202122
23242526272829
30123456