Regjistrimi i lëndëve në SEMS

    Regjistrimi i lëndëve në SEMS


    Njoftohen studentët e vitit të parë (I) në nivelin e studimeve Bachelor dhe Master të bëjnë regjistrimin e lëndëve Obligative per semestrin e II (veror)  përmes SEMS,kjo është e domosdoshme  të bëhet deri me datën 06.03.2018 pasi që  evidenca për mësim për vitin e parë mbahet përmes Sistemit të Menaxhimit të Vijueshmërisë, kështu që nëse nuk e keni lëndën e regjistruar, atëherë nuk përfshiheni në listën e studentëve që kanë mbajtur orën mësimore.

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
262728 12 34
567891011
12 131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678