Universiteti i Prishtines për vitin 2011 ka siguruar çasjen në bazën e të dhënave Thomson ISI Web of Knowledge.

  Lajmërim

  Nga:  Zyrja për zhvillim akdemik e Fakultetit të Edukimit

  Për: Stafin akademik të Fakultetit të Edukimit

  Datë: 21. 03. 2011

  Lajmërim

   
  Universiteti i Prishtines për vitin 2011 ka siguruar çasjen në bazën e të dhënave Thomson ISI Web of Knowledge.

  ISI Web of Knowledge është platforma më cilësore shkencore që egziston deri më sot, e cila ndihmon hulumtuesit të gjejnë, analizojnë dhe publikojnë informacione shkencore në fushën e shkencave egzakte, shoqërore, arte dhe shkencave humane.

  Trajnues nga dega e Thomson Reuters nga Londra do te mbajne trajnime per stafin akademik te UP-se.

  Ju njoftojmë se trajnimi për stafin akademik të Fakultetit të Edukimit do të mbahet më 24.03.2011 me fillim nga ora 10:00 deri  12:00, në sallën 302 të Fakultetit Filozofik të UP.

  Koordinatori për Zhvillim Akademik i Fakultetit të Edukimit

                 Dr.sc. Xhevdet Thaqi

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2627282930 12
3 456789
101112 13141516
17 18 192021 2223
24252627282930
31123456