test

Njoftim për mbrojtjen e temës së masterit Kandidatet: Ilmije Fejza dhe Shengjyle Krasniqi

Më shumë
 • Njoftim për mbrojtjen e temës së masterit te kandidatit: Sezo Bajrami

  Njoftim për mbrojtjen e temës së masterit te kandidatit: Sezo Bajrami

  Më shumë
 • Lajmet 1 deri 8 (prej 238)
   |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 

  Arkiva e lajmeve

  «shtator»
  MaEnPrShDi
  31123456
  7 8 910 111213
  14 1516 17 181920
  21 22 23 24 252627
  28 29 301234
  567891011