Betimi i mësuesit

    Betimi i mësuesit
    Sot në Fakultetin e Edukimit mbrojnë diplomën rreth 200 studentë të programeve të nivelit Bachellor të cilët nesër do të jenë në garë për mësimdhënës në tërë sistemin e arsimit parauniversitar.
    Urojmë të dalin faqebardhë dhe të shkëlqejnë në profesionin e tyre të shenjtë prej mësimdhënësi!
    Urime dhe suksese!


Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2728 29 303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456