Hapet thirrja per Aplikim ne Programin Erasmus Plus ne Universitetin e Shkencave te Aplikuara - Western Norway University of Applied Science, per mobilitet 1 javor te profesoreve ne periudhen 04-09 Nentor 2019  Hapet thirrja per Aplikim ne Programin Erasmus Plus ne Universitetin e Shkencave te Aplikuara - Western Norway University of Applied Science, per mobilitet 1 javor te profesoreve ne periudhen 04-09 Nentor 2019

  Thirrja dedikohet per:
  1. Nje profesor ne fushen e hulumtimit ne edukimin matematikor ne Fakultetin e Edukimit
  1. Nje profesor ne fushen e hulumtimit ne edukimin nga kimia ne Fakultetin e Edukimit.

  Dokumentet e nevojshme për aplikim :
  - CV (në gjuhën angleze)
  - Një letër motivimi (në gjuhën angleze) lidhur me qellimin e aplikimit dhe rezultatet e pritura nga mobiliteti 

  Afati për aplikim është deri më: 08 Tetor 2019
  Dokumentet me titull “Western Norway” duhet të dërgohen ne verzion elektronik tek: blerta.perolli-shehu@uni-pr.edu  

  Falemnderit, 

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345