Afati i aplikimit shtyhet "Hapet thirrja per Aplikim ne Programin Erasmus Plus ne Universitetin e Shkencave te Aplikuara"

  "Afati i aplikimit shtyhet deri te marten, 03 Mars 2020"
  Hapet thirrja per Aplikim ne Programin Erasmus Plus ne Universitetin e Shkencave te Aplikuara - Western Norway University of Applied Science, per mobilitet 3 mujor te studenteve ne periudhen Gusht- Tetor 2020. 

  Thirrja i dedikohet studenteve aktual te semestrit te dyte nga Programi Master Mesimdhenia e Matematikes ne Fakultetin e Edukimit.

  Dokumentet e nevojshme për aplikim :
  - Vërtetim studenti (i lëshuar nga fakulteti në gjuhën angleze të përkthyer nga ndonjë përkthyes i licencuar) që konfirmon nivelin tuaj dhe vitin e studimit gjatë këtij viti akademik)
  - Certifikata e notave/Transkripta
  - Certifikata e gjuhës angleze (Niveli minimal i gjuhës angleze B2)
  - CV (në gjuhën angleze)
  - Një letër motivimi (në gjuhën angleze)
  - Kopje e Pasaportës

  Afati për aplikim është deri më: 28 shkurt 2020
  Dokumentet me titull “Western Norway” duhet të dërgohen të skanuara tek: blerta.perolli-shehu@uni-pr.edu 
  Vetëm dokumentet e kompletuara do të merren në konsideratë.

  Luteni që të gjitha dokumentet t’i dërgoni të bashkangjitura në një dosje ne formatin PDF ne një e-mail. Për më shumë informata rmund të na kontaktoni në e-mail. 

  Falemnderit,  

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910