Hapet thirrja per Aplikim ne Programin Erasmus Plus ne Universitetin e Shkencave te Aplikuara  Hapet thirrja per Aplikim ne Programin Erasmus Plus ne Universitetin e Shkencave te Aplikuara - Western Norway University of Applied Science, per mobilitet 3 mujor te studenteve ne periudhen Gusht- Tetor 2019. 

  Thirrja i dedikohet studenteve aktual nga Programi Master Mesimdhenia e Matematikes ne Fakultetin e Edukimit.

  Dokumentet e nevojshme për aplikim :
  - Vërtetim studenti (i lëshuar nga fakulteti në gjuhën angleze të përkthyer nga ndonjë përkthyes i licencuar) që konfirmon nivelin tuaj dhe vitin e studimit gjatë këtij viti akademik)
  - Certifikata e notave/Transkripta
  - Certifikata e gjuhës angleze (Niveli minimal i gjuhës angleze B2)
  - CV (në gjuhën angleze)
  - Një letër motivimi (në gjuhën angleze)
  - Kopje e Pasaportës

  Afati për aplikim është deri më: 27 qershor 2019
  Dokumentet me titull “Western Norway” duhet të dërgohen të skanuara tek: blerta.perolli-shehu@uni-pr.edu 
  Vetëm dokumentet e kompletuara do të merren në konsideratë.
  Luteni që të gjitha dokumentet t’i dërgoni të bashkangjitura në një dosje ne formatin PDF ne një e-mail. Për më shumë informata rmund të na kontaktoni në e-mail. 

  Falemnderit,

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
45678910
11121314151617
1819 2021222324
252627 28 293031
1234567