Informim  Informim

  Orari dhe ndarja e kandidatëve nëpër salla, sipas programeve, për provimin pranues në Fakultetin e Edukimit
   
  Provimi pranues për programin: Fillor, fillon në orën 9:00 kliko ketu
  Provimi pranues për programet: Parashkollor kliko ketu dhe Pedagogji e përgjithshme kliko ketu, fillon  në orën 11:00.
   
  Shih listen dhe gjej sallen perkatëse (Merr me vete numrin  e aplikacionit dhe letërnjoftimin).
   
  Vërejtje: Kandidatëve u ndalohet rreptësisht futja e çantave dhe telefonëve brenda objektit të fakultetit. Për asnjë paisje telefonike apo çantë, nuk mbajmë përgjegjësi që të kujdesemi!
   
  Fakulteti i Edukimit ju dëshiron suksese!

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2728293031 12
3456 789
10111213 141516
17181920212223
24252627282930
1234567