Informim për studentët e programeve lëndore BA    Informim për studentët e programeve lëndore BA

    Lajmërohen studentët e programeve lëndore në nivelin Bachelor se Këshilli i Fakultetit të Edukimit në mledhjen e datës 13/02/2019, ka miratuar kërkesën e studentëve të cilët kanë ngecur me provime. Studentët mund  të paraqesin provimet duke filluar nga data: 18/02/2019 deri me datën 22/02/2019. Provimet do te mbahen prej datës 4 deri me 11 mars.

    Sipas vendimit të Senatit të gjithë studentët e programeve tashmë të mbyllura në 8 drejtimet lëndore, duhet të diplomojnë më së largu deri më datën 30 Shtator 2019. Pas kësaj date, studentët nuk mund të vazhdojnë studimet tutje, pasi që programet në fjalë janë të mbyllura dhe nuk ka programe  të reja, të ngjashme, në Fakultetin e Edukimit.

    Dekanati

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1234567
891011121314
15 1617 18 192021
22232425262728
2930311234