Koncert    Koncert

    Per nder te fillimit te vitit te ri akademik, ne Fakultetin e Edukimit, neser me date 16 Tetor nga ora 12:00 organizohet koncert muzikor nen udheheqjen e Prof. Antonio Gashi.
     
    Fakulteti i Edukimit me kete rast falenderon Profesorin Gashi dhe orkestren, dhe fton personelin dhe studentet te marrin pjese ne koncert.

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
11 1213 14151617
18192021222324
2526272829301
2345678