LAJMËRIM  LAJMËRIM
   
  Ftohen të gjithë studentët të cilët kanë diplomuar ne këtë afat (12/07/2018) të marrin pjesë në ceremoninë e diplomimit, me ç’rast do të japin edhe betimin e mesimdhënesit/es.
  Ceremonia do të mbahet me datë 19 korrik 2018 (të enjten), duke filluar nga ora 11:00, ne oborrin e Fakultetit të Edukimit.
  Duke qenë se studentët do të veshin veshjen ceremoniale të diplomimit, ju lutemi që me vete te merrni letërnjoftimin dhe të jeni te pranishëm në fakultet nga ora 10:00.
   
  Me respekt, 
  Fakulteti i Edukimit, Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina”

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27282930311
2345678
9 10 1112131415
161718 19202122
23242526272829
30123456