Lajmërim    Lajmërim
    Njoftohen studentët e Fakultetit të Edukimit në nivelin Bachelor dhe Master, të cilët nuk i kanë paraqitur provimet me kohë, se u mundësohet paraqitja e provimeve, pasi rektorati ka hapur afatin për regjistrim të semestrit. Paraqitja e provimeve do të behët më: 17.06.2019 prej orës 8:00- 16:00. 
    Vërejtje: Studentëve të cilët nuk e kanë përfunduar vitin paraprak nuk u lejohet paraqitja e provimeve për vitin pasues. Secili rast i evdientuar do të dërgohet në komision diciplinor. Gjithashtu provimet që tashmë janë mbajtur nuk mund të paraqiten.
    Dekanati
     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 12 3 456
78910111213
14 1516 17 181920
21222324252627
28293031123
45678910