LAJMËRIM

  Thirrja për konferencën ndërkombetare "Psikologjia e Aplikuar dhe Shkencat e Edukimit"
  Thirrja për konferencën ndërkombetare "Psikologjia e Aplikuar dhe Shkencat e Edukimit"

  Kjo është thirrja e parë për konferencën ndërkombëtare 'Psikologjia e Aplikuar dhe Shkencat e Edukimit', e cila organizohet nga Departamenti i Pedagogjisë dhe Psikologjisë, Fakulteti i Shkencave Sociale, Universiteti i Tiranës, në bashkëpunim me Universitetin Logos dhe Fakultetin e Edukimit, Universiteti i Prishtinës. 
  Konferenca mbahet me 15 - 16 Nëntor 2019, pranë Fakultetit të Shkencave Sociale, Tiranë.
   
   
  Grupi organizator

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
11 1213 14151617
18192021222324
2526272829301
2345678