NJOFTIM    NJOFTIM

    Njoftohen studentët e programit parashkollor dhe fillor se janë shqyrtuar të gjitha kërkesat për kalim në programet e reja. Ftohen të gjithë parashtruesit e kërkesave që të tërheqin dokumentin e njohjes së notave dhe të bëjnë kërkesën elektronike për transferin e notave përmes SEMS-it.

    Tërheqja e dokumenteve fillon të hënën me datë 26/02/2018 në shërbimin studentor.

    Dekanati i Fakultetit të Edukimit

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27282930311
2345678
9 10 1112131415
161718 19202122
23242526272829
30123456