NJOFTIM

    NJOFTIM

    Konferenca e III-të Ndërkombëtare për Udhëheqjen dhe Menaxhimin në Shkollë dhe Biznes/ 5 prill 2018, Fakulteti i Edukimit, UP
    Conference on Leadership and Management in Schools and Business | 5 April 2018, Faculty of Education, UP

    Për më shumë informata kliko këtu

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2728293031 12
3456 789
10111213 141516
17181920212223
24252627282930
1234567