NJOFTIM

  NJOFTIM

  NJOFTIM

  Me rastin e muajit tetor si muaj i rritjes së vetëdijësimit për
  luftë kundër kancerit të gjirit, me datën 19 Tetor 2018, ora 14 e 30,
  Klinika e Radiologjisë-Diagnostika e gjirit pranë QKUK në Prishtinë,
  organizon ligjëratë për studentët e Fakultetit të Edukimit
  Me këtë rast do sjellim risitë dhe do shkëmbejmë informata për këtë sëmundje të shpeshtë.
  Ligjërata mbahet në Amfiteatrin e Madh nw katin përdhesë në Fakultetin e Edukimit.
  Ligjërata do të zgjasë rreth gjysmë ore dhe pastaj do të diskutojmë rreth pyetjeve tuaja.

  Ju mirëpresim!

  Diagnostika e gjirit-Klinika e Radiologjisë

  QKUK-Prishtinë

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
29 30 1 23 45
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789