NJOFTIM

  NJOFTIM

  NJOFTIM

  Me rastin e muajit tetor si muaj i rritjes së vetëdijësimit për
  luftë kundër kancerit të gjirit, me datën 19 Tetor 2018, ora 14 e 30,
  Klinika e Radiologjisë-Diagnostika e gjirit pranë QKUK në Prishtinë,
  organizon ligjëratë për studentët e Fakultetit të Edukimit
  Me këtë rast do sjellim risitë dhe do shkëmbejmë informata për këtë sëmundje të shpeshtë.
  Ligjërata mbahet në Amfiteatrin e Madh nw katin përdhesë në Fakultetin e Edukimit.
  Ligjërata do të zgjasë rreth gjysmë ore dhe pastaj do të diskutojmë rreth pyetjeve tuaja.

  Ju mirëpresim!

  Diagnostika e gjirit-Klinika e Radiologjisë

  QKUK-Prishtinë

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2728293031 12
3456 789
10111213 141516
17181920212223
24252627282930
1234567