NJOFTIM    NJOFTIM


    Në mbështetje të nenit 72,76 të Statutit të Universitetit të Prishtinës, në mbledhjen e Këshillit të mbajtur 31.10.2018, jan shqyrtuar dhe miratuar raportet e komisioneve recensuse për konkursin 8.10.2018, të bashëpunëtorëve të jashtem si ne vijim:

     Komisioni recensuse nuk propozon asnjë nga kandidatët për angzhim si  bashkëpunëtor të  jashtem për ushtrime për lëndët: Dramatizimi dhe shfaqje me kukulla ne programin Fillor dhe Parashkollor. (kliko ketu)Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27282930311
2345678
9 10 1112131415
161718 19202122
23242526272829
30123456