NJOFTIM    Mundësi për studentët Master- Kurs përgatitor 3 mujor për TOEFL falas nga American Advising Center (AAC).
    Për të konkuruar, studentët duhet të lajmërohen në AAC (Kati përdhesë-Fakulteti i Edukimit) për të plotësuar aplikacionin, dhe së bashku me aplikacion duhet të dorëzojnë edhe çertifikatën e notave të FEdu si konfirmim që janë studentë të Master në FEdu.
    Afati i fundit për aplikim 09 Nëntor 2018. (kliko ketu)

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
29 30 1 23 45
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789