NJOFTIM  Këshilli i Fakultetit, në mbedhjen e mbajtur më  datën: 11.11.2019, ka shqyrtuar dhe aprovuar komisionet recensuese për bashkëpuntorët e jashtëm; një mësimdhënës për Gjeografi, një mësimdhënës për Psikologji, dhe dy asistentë për ushtrime në lëndën e Psikologjisë, kliko ketu.
   
  Publikimi i raporteve recensuese si në vijim:
   
   
   
   
  Kandidatët e pakënaqur kanë të drejtë ankese, në komisionin për ankesa në Fakultetin e Edukimit, në afat prej 8 (tetë) ditëve.

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345