NJOFTIM PËR AFATIN E NËNTORIT    Bazuar në vendimin e Senatit të datës 22/11/2019 për lejmin e afatit të nëntorit me dy provime, njoftojmë studentët se SEMS hapet nga sot deri me datë 27  nëntor. 
     
    Provimet e vikendit të parë (neser dhe pasneser) shtyhen për vikendin e parë të muajit dhjetor (7 dhe 8).
     
    Dekanati

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345