NJOFTIM PËR REGJISTRIMIN E LËNDËVE NË SEMS    NJOFTIM PËR REGJISTRIMIN E LËNDËVE NË SEMS

    Të gjithë studentët e Fakultetit të Edukimit, bazuar në oraret e shpallura, duhet të regjistrojnë lëndët obligative dhe ato zgjedhore përmes llogarisë personale në SEMS.
    Regjistrimi i lëndëve duhet të përfundojë më së largu deri ditën e premte, me datë:18.10.2019. Studentët të cilët nuk i regjistrojnë lëndët, nuk do të mund të evidentohen për pjesëmarrje në ligjerata dhe ushtrime përmes kartelës me qip dhe gjithashtu nuk mund t'i paraqesin ato provime.
     
    Dekanati

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
11 1213 14151617
18192021222324
2526272829301
2345678