NJOFTIM PËR SHQYRTIMIN E ANKESAVE

  NJOFTIM PËR SHQYRTIMIN E ANKESAVE
   

  Njoftojmë kandidatët të cilët kanë parashtruar ankesa në Fakultetin e Edukimit se shqyrtimi i tyre do të bëhet nesër me datë 19/07/2019 duke filluar nga ora 14:00.
   
  Programi Fillor: Amfiteatri i Madh- kati përdhesë
  Programi Parashkollor dhe Pedagogji e përgjithshme: Amfiteatri i Vogël I- kati i I-rë.
   
  Dekanati 

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27282930311
2345678
9 10 1112131415
161718 19202122
23242526272829
30123456