Njoftim    Njoftohen studentet qe  konsultimet per MM2 dhe MNJNM mbahen sot (11.9.2019) ne ora 14:00

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
11 1213 14151617
18192021222324
2526272829301
2345678