Njoftim- Diplomimi

    Njoftim- Diplomimi
    Lajmërohen studentët e programeve: Fillor, Parashkollor dhe Pedagogji, të cilët kanë bërë kërkesë për mbrojtjen e temës së diplomës se komisioni vlerësues ka dorëzuar temat e vlerësuara në zyrën për shërbim të studentëve. Ftoheni që nesër prej ores 10 -12:00 (Programi Fillor) dhe 13:00 -14:00 (Parshkollor dhe Pedagogji) t’i merrni vërejtjet dhe të bëni përmirësimet e nevojshme.
    Temat e përmirësuara të sillen nga tri kopje në ditën e mbrojtjes së diplomës.
    Studentët e programeve lëndore do të informohen nesēr për datën e mbrojtjes!

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345