Njoftim për hapjen e SEMS për paraqitjen e provimeve për afatin e nëntorit    Njoftim për hapjen e SEMS për paraqitjen e provimeve për afatin e nëntorit


    Njoftohen studentët e Fakultetit të Edukimit se SEMS është hapur për paraqitjen e provimeve për afatin e nëntorit prej datës 4 nëntor deri 11 nëntor. Provimet mbahen gjatë dy vikendeve të fundit të muajit nëntor. Studentët kanë të drejtë të hyjnë vetëm në një provim dhe nuk llogaritet për kusht.
     
    Dekanati

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
11 1213 14151617
18192021222324
2526272829301
2345678