Njoftim për mbrojtjen të temës Master! Kandidati, Nuhi Dema

  Njoftim për mbrojtjen të temës Master! Kandidati, Nuhi Dema

  Kandidatja, Nuhi Dema më datë 16.09.2020 ora 12:00 (online) mbron punimin e temës së masterit me titull: " Ndikimi i vetëvlerësimit dhe vlerësimit të ndërsjellët të nxënësve në paraqitjen e thyesave në drejtëzën numerike”.

  Komisioni në përbërje:

  1. Prof. dr. Eda Vula - kryetar
  2. Prof. asoc. dr. Xhevat Krasniqi – mentor
  3. Prof. asoc. dr. Hatixhe Ismajli - anëtar

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29 30123 4
5 678 91011
12 1314 1516 17 18
19202122232425
2627282930311
2345678