Njoftim për mbrojtjen të temës Master! Kandidatja, Arbnesha Polloshka Shehu

  Njoftim për mbrojtjen të temës Master! Kandidatja, Arbnesha Polloshka Shehu

  Kandidatja, Arbnesha Polloshka Shehu më datë 15.09.2020 ora 15:00, mbron punimin e temës së masterit me titull: " Roli i drejtorit në motivimit dhe organizimin e aktiviteteve letrare jashtëmësimore në shkollat fillore të Priahtinës“”.

  Komisioni në përbërje:

  1. Prof. ass. dr. Vlora Syla – kryetar
  2. Prof. ass. dr. Xhavit Beqiri - anëtar
  3. Prof. asoc. dr. Atdhe Hykolli – mentor

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29 30123 4
5 678 91011
12 1314 1516 17 18
19202122232425
2627282930311
2345678