Njoftim për mbrojtjen të temës Master, kandidatja, Fahrije Ymeri

  Njoftim për mbrojtjen të temës Master, kandidatja, Fahrije Ymeri

  Me datë 3.7.2020 prej ores 13:00, ne objektin e fakultetit mbron punimin e temës së masterit me titull: “Nocionet didaktike dhe neologjizmat e Naim Frashërit në tekstet shkollore"


  Komisioni në përbërjen :


  1. Dr.sc.Begzad Baliu, prof.rreg. - mentor

  2. Dr.sc. Naser Zabeli, prof .asoc- kryetar

  3. Dr.sc. Naser Pajaziti, prof.rreg. - anëtar

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
29 30 1 23 45
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789