Njoftim për mbrojtjen të temës Master, kandidates, Albnora Ajazaj Ahmetaj

  Njoftim për mbrojtjen të temës Master, kandidates, Albnora Ajazaj Ahmetaj


  Me date, 27.07.2020 nga ora 15:00, ne objektin e fakultetit, mbron punimin e temës së masterit me titull: " Përfshirja dhe mësimnxënia e gramatikës në tekstet e gjuhës shqipe nga kl. X deri XII”:

  Komisioni në përbërje:  1. Prof. asoc. dr. Atdhe Hykolli- kryetar

  2. Prof. ass. dr. Xhavit Beqiri - anëtare

  3. Prof. dr. Naser Pajaziti - mentor

   

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2728 29 303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456