Njoftim për mbrojtjen të temës Master, kandidatit Musa Gjin

  Njoftim për mbrojtjen të temës Master, kandidatit Musa Gjin

  Mbronë publikisht me darten 16.09.2020 në ora 12.00 temën e masterit me titull:
  Perceptimet e mësimdhësve dhe udhëheqësve të shkollave fillore mbi teoritë/qasjet motivacioniste për udhëheqje të suksesshme në shkolla ( Komuna e Gjakovës ).


  Komisioni:

  1. Dr. Demë Hoti, mentor,
  2. Dr. Vlora Sylaj, Kryetar,
  3. Edhurim Rasimi, anëtar

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
31123456
7 8 910 111213
14 1516 17 181920
21 22 23 24 252627
28 29 301234
567891011