Njoftim për mbrojtjen virtuale të temës Master, kandidatja, Beslinda Krasniqi

  Njoftim për mbrojtjen virtuale të temës Master, kandidatja, Beslinda Krasniqi

  Me datën 25/05/2020 duke filluar nga ora 16:00, kandidatja, Beslinda Krasniqi, mbronë në mënyrë virtuale temën Master me titull: Zbatimi i mësimdhënies konstruktiviste në fushën gjuhët dhe komunikimi (shkalla i II e kurrikulës)

   

  Komisioni në përbërjen :

  1. Dr.sc. Hatixhe Ismajli prof.asoc.- mentore

  2. Dr.sc. Majlinda Gjelaj, prof.ass - kryetare

  3. Dr.sc. Xhavit Beqiri, prof.ass. - anëtare

   

  Të gjithë të interesuarit për pjesëmarrje gjatë mbrojtjes virtuale të temës nga kandidati, jo më

  larg se 2 ditë para datës së mbrojtjes duhet të paraqesin kërkesë përmes emalit te kryetari i

  komisionit në mënyrë që ky i fundit t’ua dërgojë linkun për qasje virtuale.

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
31123456
7 8 910 111213
14 1516 17 181920
21 22 23 24 252627
28 29 301234
567891011