Njoftim për mbrojtjen virtuale të temës Master, kandidatja, Albina Hoxha

  Njoftim për mbrojtjen virtuale të temës Master, kandidatja, Albina Hoxha

  Me datën 26/05/2020 duke filluar nga ora 17:00, kandidatja, Albina Hoxha, mbronë në mënyrë virtuale temën Master me titull: Praktikat dhe qëndrimet e edukatoreve në lidhje me vlerësimin e fëmijëve të klasave parafillore

   

  Komisioni në përbërjen :

  1. Dr.sc. Majlinda Gjelaj, prof.ass. - mentore

  2. Dr.sc.Afërdita Zuna, prof. rreg. - kryetare

  3. Dr.sc. Arlinda Beka, prof.ass. – anëtare

   

  Të gjithë të interesuarit për pjesëmarrje gjatë mbrojtjes virtuale të temës nga kandidati, jo më

  larg se 2 ditë para datës së mbrojtjes duhet të paraqesin kërkesë përmes emalit te kryetari i

  komisionit në mënyrë që ky i fundit t’ua dërgojë linkun për qasje virtuale.

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
31123456
7 8 910 111213
14 1516 17 181920
21 22 23 24 252627
28 29 301234
567891011