Njoftim për paraqitjen e provimeve afati i Prillit 2019, Bachelor dhe Master    Njoftohen studentët e Fakultetit te Edukimit niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:

    Paraqitja e provimeve për afatin e prillit 2019, do të behët nga data:08.04.2019 deri më 16.04.2019, ora 15:00
    Studentet kanë të drejt të paraqesin 2 (dy) provime.


    Provimet do të mbahen në këto data: 19, 20 dhe 26, 27 prill 2019.

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 12 3 456
78910111213
14 1516 17 181920
21222324252627
28293031123
45678910