Njoftim për studentët BA dhe MA    Njoftim për studentët BA dhe MA

    Njoftohet të gjithë studentët përsëritës të viteve të dyta Bachelor dhe Master, se duhet të paraqiten tek Zyrtarja e ID kartelave më së largu deri të hënën me dt. 15.10.2018 në AQ për t'u pajsur me ID kartela me qip, sepse ID kartelat që posedojnë janë pa qip dhe nuk mund të lexohen nga lexuesit e kartelave.

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345