Njoftim për studentët BA dhe MA    Njoftim për studentët BA dhe MA

    Njoftohet të gjithë studentët përsëritës të viteve të dyta Bachelor dhe Master, se duhet të paraqiten tek Zyrtarja e ID kartelave më së largu deri të hënën me dt. 15.10.2018 në AQ për t'u pajsur me ID kartela me qip, sepse ID kartelat që posedojnë janë pa qip dhe nuk mund të lexohen nga lexuesit e kartelave.

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2728293031 12
3456 789
10111213 141516
17181920212223
24252627282930
1234567