Paraqitja e provimeve afati i shtatorit 2018 (Bachelor dhe Master)

    Paraqitja e provimeve afati i shtatorit 2018 (Bachelor dhe Master)

    Lajmërohen studentët e Fakultetit të Edukimit të studimeve Bachelor,se paraqitja e provimeve për afatin e Shtatorit, fillon prej 26.07.2018 deri me 23.08.2018

    Njoftohen studentët e masterit se, paraqitja e provimeve do të mund të bëhet nga data 26.07.2018 deri me datë 24.08.2018 (SEMSI do të jetë i hapur gjatë kësaj periudhe) Vërejtje: Shkaku i konfirmimit të pagesave dhe pregaditjes së listave të respektohet afati i lartëshënuar.

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
29 30 1 23 45
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789