Të dashur studentë të Fakultetit të Edukimit  Të dashur studentë të Fakultetit të Edukimit,

  shpresoj që ju dhe familjet e juaja jeni mirë. 
  Besoj thellë se ju me përgjegjësinë e plotë po i respektoni rregullat e vendosura nga institucionet shëndetësore të shtetit tonë. 
  Po ashtu besoj që ju së bashku me stafin akademik të fakultetit tanë po i vazhdoni ligjëratat në këto rrethana të jashtëzakonshme. 
   
  Stafi i fakultetit tanë përmes komunikimit me ju do të jetë gjithnjë i gatshëm që të jetë përkrah jush. 
  Ju bëjë thirrje në këto momente të vështira t’i shërbejmë atdheut tonë, Kosovës, dhe kombit tonë me disiplinë dhe përkushtim. 
   
  Me respekt
  E.Ç

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910